Portugezi shënon golin e dytë personal ndaj Sevillas (VIDEO)

Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë kundër Sevillas në "Bernabeu"

Goli është shënuar nga Cristiano nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 29'-të.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 32'-të. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2017, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori