Prishet atmosfera, Salah acarohet me Klopp pasi e hoqi nga fusha (VIDEO)
Liverpuli i këtij sezoni që duket se nuk ka të njëjtën “fytyrë të frikshme” ashtu si edhe në sezonin e shkuar.

Në ditën e sotme skuadra angleze e drejtuar nga Klop u ndal në barazimin 1-1 kundër Brighton në transfertë.

Muhamed Salah do të largohej nga fushaminutën e 64 për t'i lënë vendin Manes.

Salah nuk e ka pritur aspak mirë këtë zëvendësim duke e shprehur hapur acarimin e tij dhe duke treguar se te Liverpuli nuk mbizotëron e njëjta atmosferë si më parë.
Shtuar më 28/11/2020, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori