Pritja spektakolare, De Gea si Superman (VIDEO)

Pëlqej
Manchester United u rikthye te fitorja në Premier League në "Stadium of Light" përballë Sunderland falë dopietës së talentit shqiptar Adnan Januzaj dhe pritjeveportierit David De Gea, portierit spanjoll që dje ka bërë një prej pritjevespektakolare në historinë e Premier League-s.

Gardiani i "Djajve të Kuq" iu përgjigj në një mënyrë spektakolare goditjes me kokë të italianit të Sunderland Giaccherini, i cili ishte gati të niste festën. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori