E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
PROTESTA/ Studenti puth gazetaren në transmetim LIVE (VIDEO)
Për të gjashtën ditë protesta e studentëve ka ngjallur interesin e mediave dhe kanë qënë të shumtë televizionet kombëtare që e kanë raportuar.

Ditën e sotme teksa raporte LIVE zhvillimet nga protesta një prej studentëve i është afruar dhe e ka puthur gazetaren Klesian Omeri të ReportTv.

Një skenë e cila në fakt u ka ndodhur edhe shumë gazetarëve të gjithë botën teksa kanë qenë në raportim LIVE në ngjarje të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 14:20
thanas llangozi
e Dielë 9 Dhjetor 2018, Ora 20:14
Keto dite po ndiekim levizjen studentore, por nje gje vlen te permende, se kjo levevizje nuk duket te jete spontane, por me nje program dhe me nje shtab drejtues nga tere pjesmarsit nga te gjithe universitetet e vendit- dhe ne hartimin e nje programi sec far kerkoin. Ne baze te ketij shtabi drejtues te kerkoin takim me Ministren apo me Kryeministrin per te ngritur problemet. Studentet te mos shkoin pa nje program por me nje drejtim kompakt pa ndikim partiak. Na vjen keq,por nusja kur shkon tek burri duet te kete pajen e vete, apo temen e leksjonit qe i referon profesori.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori