PSG kalon në avantazh ndaj Montpellier (VIDEO)
PSG ka kaluar në avantazh ndaj Montpellier në "Parc des Princes".

Ai që ka shënaur është mbrojtësi, Kuezawa në minutën e 14'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 19'. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori