PSG kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Francës (VIDEO)
Angel Di Maria ka dërguar PSG në gjysmëfinaleKupësFrancës.

Anësori argjentinas hapi serinë e golave në minutën e tetë, ku realizoi një gol spektakolar.

Vetëm njëzet minuta më vonë, ai shënoi për ta dyfishuar epërsinë e PSG-së në një natë magjike për të.

Thomas Meunier realizoi golin e tretë dhe të fundit për vendasit.

Kështu PSG kualifikohetgjysmëfinaleFrancës. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori