PSG mposht bindshëm skuadrën e Nimes (VIDEO)
PSG ka fituar me lehtësi sot ndaj Nimes me rezultatin 3-0 në "Parc des Princes".

Të tre golat për parisienët u shënuan nga Christopher Nkunkuminutën e 40' dhe Kylian Mbappe 69' dhe 89'.

PSG renditet në vendin e 1 me 68 pikë në Ligue 1. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori