PSG mposht minimalisht Angers dhe kap përkohësisht kreun (VIDEO)
Skuadra e Paris Saint Germain ka fituar minimalisht në javen e 20’të në Ligue 1 të Francës.

Ekipi i Pochettinos arriti fitore me rezultat 1-0 ndaj Angersit.

Golin e fitores për ekipin parisien e shënoi mbrojtësi anësor, Kurzawa në minutën e 70’të.

Me këtë fitore, PSG ngritët në pozitën e parë me 42 pikë, dy më shumë se vendin i dytë Lyon (me një ndeshje më pak).
Shtuar më 16/01/2021, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori