PSG nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Cervena Zvezdës (VIDEO)

PSG ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Cervena Zvezdës në "Parc des Princes".

Ai që ka shënuar këtë herë është Edinson Cavani në minutën e 37'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 40'. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori