PSG nuk ndalet, i shënon edhe golin e tretë Monacos (VIDEO)

Pëlqej
PSG nuk po ndalet së shënuari ndaj Monacos në "Parc des Princes".

Këtë herë është sulmuesi argjentinas, Angel Di Mariaminutën e 20'-të.

Ndehsja po zhvillohet dhe parizienët kanë gjithçka në dorë. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori