PSG "poker" ndaj Monacos (VIDEO)

Pëlqej
PSG ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Monacos në "Parc des Princes".

Është ai që shënoi golin e parë, Lo Celso duke shënuar edhe golin e dytë personal në minutën e 27'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 30'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori