PSG shkatërron Dijonin në Parc des Princes, protagonist Neymar Jr (VIDEO)

Pëlqej
PSG ka vazhduar ecurinë e fitoreve në Ligue 1, duke poshtëruar Dijonin me rezultat e thellë 8-0.

Viktima e rashës ishte Dijon, e cila u shkatërrua me rezultatin e thellë 8-0.

Katër gola i shënoi sulmuesi brazilian Neymar, ndërsa golat e tjerë u shënuan nga Di Maria dy, Cavani dhe Mbappe nga një.

Pas kësaj fitoreje PSG mban vendin e parë më 56 pikë pas 21 ndeshjeve, 11 më shumë se sa Lyon në vendin e dytë. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori