PSG shpartallon Monacon (VIDEO)

Pëlqej
PSG ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Monacos në "Parc des Princes".

Ai që ka shënuar është Angel Di Maria në mintën e 58'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 62'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori