PSV befason Interin (VIDEO)

PSV ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza".

Ai që ka shënuar është talenti meksikan, Hirving Lozanominutën e 13'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 17'. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori