Publikohen pamjet e nxjerres së trupit të viktimës që udhëtontë në avionin e Sala (VIDEO)
Janë publikuar pamje nga momenti kur është nxjerrë nga uji trupi i gjetur në rrënojat e avionit të fundosur me të cilin po udhëtonte futbollisti Emiliano Sala.

Viktima e cila u gjet ende nuk është identifikuar në pritje të përgjigjes përfundimtare se kujt i përket trupi i gjetur.

Sala ishte duke udhëtuar nga Nantes për në Cardiff, kur avioni i tij u rrëzua në kanalin anglez, ku dhe ëndrra për të luajtur në Premir League iu ndërpre në mes. /albeu.com/


Shtuar më 07/02/2019, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori