Publikohen pamjet, kështu do të jetë stadiumi i ri Milanit dhe Interit (VIDEO)
AC Milan dhe Inter kanë publikuar dy modelet për stadiumin e tyre të ri.

Gjatë ditë së djeshme një video doli në "Youtube" nga dizajnimi për projektin, ku kompania amerikane është e preferuara për të fituar përpara italo-amerikanëve Progetto CMR.

Dizajni i popullarizuar është frymëzuar nga Duomo, duke paraqitur një guaskë xhami e cila me ndihmën e dritave do të jetë në gjendje të përdorë strukturën e arenës për t’i ngjarë Kishës.
Shtuar më 24/09/2019, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori