Puthje "hot" për arbitrin (VIDEO)
Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në futbollin spanjoll. Bëhet fjalë për ndeshjen e ligës së katërt mes Toledo dhe Rayo Vallecano II, ku skuadra vendase arriti të shënojë golin e fitores në minutat shtesë.

Por kjo nuk përbën aspak çudi. Shumë të gëzuar nga goli i fitores lojtarët e Toledos nuk arritën të kontrollin veten dhe një prej tyre shkon dhe e puth arbitrin në buzë duke bërë xhiron e botës me këtë veprim.

Por edhe arbitrit mesa shikohet i ka pëlqyer.../albeu.com/
Shtuar më 30/06/2012, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori