Qante çdo natë në varreza, kapet vajza që tmerroi qytetin (VIDEO)
Policia lokale ka gjetur dhe kapur vajzën që për tre javë rresht tmerroi qytetin duke qarë çdo natë në varreza.

Fillimisht, qytetarët filluan të dëgjonin të qara nga varrezat, por shpejt kurioziteti i kthye në frikë duke bërë që të njoftonin policinë.

Për tre javë më radhë, vajza vinte dhe qante sipër një varri dhe më pas largohej duke bërë që të mos zbulohej apo kapej për të mësuar shkakun e këtij veprimi, raporton Albeu.com.

Lajmi u përhap në mediat botërore.

Vajza u kap mbrëmë nga policët, të cilët e ndoqën me vrap.

Mendohet se ajo ka probleme psikologjike dhe për rrjedhojë është dërguar pranë një psikologu për të mësuar edhe shkakun e veprimeve. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori