Qentë "bëjnë ligjin" në fushë (VIDEO)

Gjatë ndeshjes miqësore mes Galatasaray dhe Gjermanisë, e zhvilluar në qytetin e Antaljas, dy qenë kanë hyrë në fushën e lojës duke detyruar arbitrin e ndeshjes të ndërpresë takimin për disa minuta.

Kafshët kanë vrapuar për disa çaste nëpër fushë, pa qënë agresivë, dhe pas disa përkëdheljeve të futbollistëve janë nxjerrë jashtë nga punonjësit e sigurisë. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2013, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori