Quaresma turpëron lojtarit e Partizanit të Beogradit (VIDEO)
Partizani i Beogradit dhe Besiktas janë përballur ditën e djeshme për të luftuar për një vend në grupet e Evropa Ligës.

Por në kët ndeshje shifrat kanë mbetur të barabarta, 1-1 dhe ndeshja e kthimit do të jetë vendimtare.

Në këtë ndeshje ajo që ra në sy ishte "magjia" e lojtarit të Besiktas, Ricardo Quaresma.

Portugezi turpëroi keq duke i futur topin mes këmbëve njërit nga lojtarëve të të PartizanitBeogradit, ndërkohë video e këtij momenti po bën xhiron e botës. /albeu.com/


Shtuar më 24/08/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori