Quintero, kolumbiani që po çmend Interin (VIDEO)
Juan Rodrigo Quintero. Kështu quhet talenti kolumbian i Pecaras, i cili po kërkohet me ngulm nga Inter. Ish lojtari i Envigado FC në kampioantin kolumbian ka zbarkuar këtë sezon te modestët e Pescaras dhe është duke zhvilluar një kampionat tejet pozitiv duke tërhequr edhe vëmëndjen e drejtuesve zikaltër.

Futbollisti i datëlindjes 1993 kërkohet gjithashtu edhe nga Juventus dhe Napoli, ndërsa quhet nga specialistët e futbollit si e ardhmja e futbollit amerikano-latin dhe jo vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2012, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori