Raffaella Fico trondit Balotellin: Lojtari nuk rri pa e ngacmuar ishin (VIDEO)
Raffaella Fico është e dedikuar mbi format e saj trupore dhe stërvitet rregullisht për ti mbajtur në nivelin e duhur.

Italiania, modele e shoëgirl, ka postuar një video në të cilën i dedikohet ushtrimeve që i takojnë pjesës së pasme të trupit në palestër.

Natyrisht një fluks pëlqimesh e komentesh, por mes tyre spikat edhe ai i Mario Balotelli, i ati i të voglës Pia, që nuk ka përdorur lojëra fjalësh: “Mami, cfarë b**he”, ka shkruar sulmuesi i Brescia.
Shtuar më 18/11/2019, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori