"Rambo, Ramos", kapiteni i Realit bëhet hit në YouTube (VIDEO)
Pëlqej
Përveçse një nga mbrojtësit më të mirë në botë, kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, është në qendër të vëmendjes edhe për sa i përket ndërhyrjeve brutale ndaj kundërshtarëve.

32-vjeçari shquhet për kartonat e shumta të mara dhe në disa raste ka rrezikuar ndjeshëm karrierën e futbollistëve kundërshtar me ndërhyrjet e tij të ashpra.

Për të gjitha këto, një kanal gjerman ka postuar një këngë gazmore të shoqëruar me video, që ka marrë afro 25 milionë klikime. Në të shfaqet mbrojtësi spanjoll në versionin Rambo.
Shtuar më 06/12/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori