Ramos dhuron spektakël në stërvitje (VIDEO)
I nxehti është gjithmonë dhe më i pranishëm në Brazil por kombëtarja spanjolle mundohet ta freskojë disi. Veçanërisht mbrojtësi i Real Madrid Sergio Ramos. Spanjolli ka dhuruar përpara kamerave duke u shndërruar për pak momente në një freestyler të vërtetë.

Veprimet spektakolare të Ramos tërhoqën vëmëndjen edhe të futbollsitëve të tjerë të "La Roja"
Shtuar më 25/06/2013, ora 19:10
selena paskuali
e Martë 25 Qershor 2013, Ora 19:29
edhe pse jame me barcelonen une jame me spanjen dhe te adhuroje shume ramos edhe te gjithe spajen ramos njeshi spanja njeshi une dua qe keta ta fitojne boterorin ose argjetina lionel messi ramos faleminderi per kete spektakel
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori