Rashford kalon në avantazh United përballë Milanit me një gol mjaft të bukur (VIDEO)
Manchester Unitedi ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 kundër Milanit, në ndeshjen e cila po zhvillohet për momentin në Cardiff të Uellsit dhe është e vlefshme për International Champions Cup.

minutën e 14-të të ndeshjes, Marcus Rashfordi e shfrytëzoi një top të gjatë dhe pas një vrapimi të shpejtë, e bombardoi portën e Milanit me një supergol.
Shtuar më 03/08/2019, ora 19:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori