Rashford nderon Manchesterin në minutat shtesë (VIDEO)
Skuadra e Manchester United ka arritur një fitore në minutat e fundit të takimit ndaj Boernemouth. Fillimisht vendasit kaluan në avantazh, por Martial vendosi baraspeshën.

“Djajtë e kuq” nuk mundën të shënonin golin e avantazhit dhe për t’i dhënë tre pikët skuadrës mendon Rashford në minutën e 91. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori