Rashica nuk ndalet, shënon super gol (VIDEO)
Werder Bremen ka kaluar në epërsi kundër Schalke, në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Gjermanisë që është duke u zhvilluar momentalisht në Gelsenkirchen.

Milot Rashica shënoi në minutën e 65-të, duke i dhënë epërsinë skuadrës së tij.

Ky është goli i dytë i yllit të Kosovës në Kupën e Gjermanisë në karrierën, dhe i teti këtë vit për Bremenin. /albeu.com/


Shtuar më 03/04/2019, ora 22:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori