Raul, sa dinak, aq edhe i zgjuar (VIDEO)

Raul dhe futbollisti në krahë të tij, Hasan Alhaydos, i kthejnë shpinën portës kundërshtare duke zënë rrezen e shikimit, dhe të gjithë mendojnë se goditjen e dënimit do ta gjuajë lojtari përballë tyre.

Por ish sulmuesi i Real Madrid befason të gjithë duke pasuar lehtë pikërisht për Alhaydos, i cili përballë portës nuk gabon duke shënuar. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2013, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori