Reagimi epik i Neville tërheq vëmendjen e Mourinhos (VIDEO)
Humbja e Manchester United në transfertën e Watford i ka befasuar të gjithë.

Mes të shokuarve ndodhet edhe ish trajneri, Jose Mourinho, i cili ka gjetur kohë për të parë fragmente nga kjo ndeshje.

Gjithçka ka ndodhur në momentin e golit të parë të Watford, kur ish futbollisti i United, Gary Neville ka reaguar keq ndaj ndërhyrjes së David de Gea.

Spanjolli bëri një veprim skandaloz për të ndalur Ismaila Sarr, çka revoltoi jo pak Neville. Ky i fundit gjeti kohë për t'i tërhequr vëmendjen edhe Mourinho, i cili në atë moment po jepte intervistë për mediat para sfidës derbi mes Tottenham dhe Chelsea.
Shtuar më 22/12/2019, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori