Reagimi i djalit të Buffon do ju emocionoi pafund
Pëlqej
Lamtumira e djeshme e Buffon nga Juventus, i ka prekur të gjithë dhe nuk kanë munguar lotët si nga tifozët por edhe vetë Buffon nuk i ka mbajtur dotë lotët.

Momentet e ndarjes me shokët e skuadrës ishin me të vërtetë emocionuese, madje edhe djali i Buffon ka shpërthyer në lotë teksa shihte babain e tij tek ndahej me miqtë e klubit.

Ju ftojmë të ndiqni pamjet./albeu.com/


Shtuar më 20/05/2018, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori