Reagimi i Lionel Messit ndaj veprimit gjenial të Brozovicit (VIDEO)
Luis Suarezit i është mohuar goditja nga gjuajtja e lirë, pasi Marcelo Brozovic bëri një ndërhyrje heroike duke u shtrirë në toke, dhe pastaj duke e ndalur topin.

Kjo ndërhyrje e mesfushorit kroat ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Për shkak të një dëmtimi në ndeshjen kundër Sevillas, Messi ishte në tribunat e stadiumit “Camp Nou”, ku ndoqi skuadrën e tij në fitoren 2-0 ndaj Interit në Champions League.

Në këtë video mund ta vëreni reagimin e yllit argjentinas pas veprimitBrozovicit.
Shtuar më 25/10/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori