E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Real Madrid barazon rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO)

Real Madrid ka shënuar golin e barazimit ndaj Bayernit të Munichut në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Karim Benzema në minutën e 11'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe emocionet në Madrid nuk kanë të mbarume. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori