Real Madrid barazon rezultatin ndaj Gironas (VIDEO)
Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Lucas në minutën e 18'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 23'. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2019, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori