Real Madrid dyfishon rezultatin ndaj Romës (VIDEO)

Real Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Romës n♪ "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar këtë herë është sulmuesi uellsian, Gareth Bale në minutën e 58'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 64'. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori