E FUNDIT/ Shtohet numri i të prekurve nga koronavirusi në vend
Real Madrid kalon në avantazh ndaj Ajaxit (VIDEO)
Real Madrid ak kaluar në avantazh ndaj Ajaxit në "Johan Cruyff Arena".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Karim Benzema në minutën e 60'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2019, ora 22:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori