Real Madrid kalon në avantazh ndaj Gironas (VIDEO)
Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Gironas në stadiumin "Municipal de Montilivi".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Karim Benzema në minutën e 27'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 32'. /albeu.com
Shtuar më 31/01/2019, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori