Real Madrid kalon sërish në avantazh ndaj Gironas (VIDEO)
Real Madrid ka kaluar sërishavantazh ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është Sergio Ramos në minutën e 77'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 81'. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2019, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori