E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Real Madrid shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Leganes (VIDEO)
Real Madrid ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Leganes në "Santiago Bernabeu".

Të dy golat i ka shënuar sulmuesi francez, Karim Benzema (50' dhe 61').

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 64'. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2018, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori