Real Madrid shënon edhe golin e tretë ndaj Gironas (VIDEO)

Pëlqej
Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Gironas në "Santiago Bernabeu".

Këtë herë është Lucas Vazquez që realizon për madrilenët në minutën e 59'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 61'-të. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 22:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori