Real Madrid shënon ndaj Liverpoolit, por goli anulohet (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid shënoi përballë Liverpoolit në stadiumin e Kievit.

Ai që shënoi ishte sulmuesi francez, Karim Benzema, por goli anulohet se ishte offside.

Ndeshja po luhet dhe gjithçka është e hapur
Shtuar më 26/05/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori