Reali bën detyrën në shtëpi, "Los Blancos" marshojnë drejt titullit (VIDEO)


Reali i Madridit ka bërë detyrënshtëpi duke mposhtur me rezultatin e pastër 2-0 Alaves në shtëpi.

Për "Los Blancos" shënuan nga një gol për çdo pjesë Benzema me 11-metersh dhe Asensio në të dytën.

Ndërkohë, kur kanë mbetur edhe 3 javë nga fundi, Reali është pranë titullit teksa mban vendin e parë me 80 pikë 4 më shumë se Barcelona /albeu.com/
Shtuar më 10/07/2020, ora 23:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori