Reali dyfishon shifrat ndaj Malagas (VIDEO)

Real Madridi ka dyfishuar shifrat ndaj Malagas në "Estadio La Rosaleda".

Ai që ka shënuar është mesfushori brazilian, Casemiro në minutën e 63'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori