Reali përmbys rezultatin përballë Valladolid (VIDEO)
Pjesa e dytë ka nisur më mirë për Realin e Madridit i cili menjëherë është hedhur në sulm për të gjetur golin e avntazhit.

Vetëm 6 minuta kaluan nga fillimi i pjesës së dytë dhe Reali fitoi një penalty e cila u ekzekutua saktë nga golashënuesi më i mirë i skuadrës për këtë sezon Karim Benzema.

Avantazhi minimal nuk mund tja sigurojë Realit 3 pikëshit pasi ka akoma edhe shumë lojë.

Tani po luhet minuta e 58’. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2019, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori