Reali shënon dy gola në dy minuta përballë Eibar (VIDEO)

Real Madridi ka zhbllokuar ndeshjen përballë Eibar në shtëpinë e këtyre të fundit.

Pas disa tentativazh drejt portës është sulmuesi kryesor, Benzema që dërgon topin në rrjetë në mintuën e 17' për 0-1 dhe vetëm 2 minuta më vonë Ramos kthen në gol një penallti.
Shtuar më 09/11/2019, ora 18:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori