Reali shënon dy gola të shpejtë ndaj Numancias (VIDEO)


Real Madridi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Numancias në "Nuevo Estadio Los Pajaritos ".

Autori i golit është Isco Alarcon që shënoi në minutën e 88'-të nga pika e bardhë e penalltisë, pas treta minuta më vonë ishte dhe sulmuesi i talentuar Borya Mayoral që i dërgonte shifrat në 3-0.

Ndeshja pothuajse ka mbaruar, pasi edhe një minutë lojë ka. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 22:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori