REZULTATET/ Mbyllen pjesët e para, udhëheqin Tirana dhe Kukësi (VIDEO)


Janë mbyllur pjesët e para të 4 takimeve në Superiore.

Tirana po fiton 0-2 ndaj Bylis me një gol të Kobina dhe të Idriz Bathas me 11-metërsh.

Edhe Kukësi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë falë golit të Gavazajt.

Ndërkohë Laci dhe Teuta po barazojnë 1-1, ndërsa Flamurtari dhe Vllaznia ende nuk e kanë zhbllokuar rezultatin.
Shtuar më 03/06/2020, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori