Ribery "nderon" tifozin e "çmendur" (VIDEO)

Donte me çdo kusht që fitoren ta festonte me skuadrën e tij. Dhe kështu një tifoz i Bayern Munchen kaloi forcat e sigurisë në "Camp Nou" dhe iu bashkua festës së futbollistëve. Dhe lojtari i parë tek i cili shkoi ishte francezi Franck Ribery dhe më pas u bashkuan edhe të tjerë.

Por festa zgjati pak minuta pas forcat e sigurisë ndërhynë menjëherë duke e shoqëruar jashtë stadiumit. Në këto çaste ndërhyn Ribery, i cili kërkonte ti dhuronte fanellën.

Pavarësisht kundërshtimeve të Security-s francezi arriti ti jepte "çmimin" tifozit të çmendur. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2013, ora 11:33
ICE ice
e Enjte 2 Maj 2013, Ora 15:34
e ka fal Allahu muslimanin
Arsim Abazi
e Enjte 2 Maj 2013, Ora 20:37
I Madhë është Franck Ribery respekt
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori