Rikthehet Torres (VIDEO)
Fernando Torres
Nuk shënonte prej pesë muajsh, prej 26 ndeshjesh dhe 1600 minutash, por dje Fernando Torres është rikthyer në atë që jemi mësuar ta shohim gjithmonë. Sulmuesi spanjoll i Chelsea ka ndihmuar "Blutë" e Londrës në gjysëmfinalen e FA Cup.


Gjatë ndeshjes së djeshme Chelsea-Leicester City e përfunduar 6-2 për vendasit, Torres dha dy asiste dhe shënoi edhe një gol. /albeu.com/


Shtuar më 19/03/2012, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori