Robinho merr djalin në biçikletë dhe në...Milanello (VIDEO)
Në internet po bën xhiron e botës një video me protagonist sulmuesin e Milan Robinho. Braziliani është filmuar teksa hynte në Milanello me biçikletë dhe me djalin e tij përpara.

Ylli brazilian, edhe pse në ecje e sipër, mundohet të luajë dhe të bëj shaka me vogëlushin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 20:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori