Roma leksione futbolli Sampdorias (VIDEO)
Roma ka mposhtur Sampdorian me rezultatin 3-0, dhe ka ngushtuar diferencën në 9 pikë me Juve ku ka edhe një ndeshje për të luajtur me Parmën.

Serinë e golave e hapi Destro në fund të pjesës së parë (44').

Pjesën e dytë kryeqytetasit e nisën euforishëm ku shënunan me Pjanic (54') nga një super goditje dënimi, dhe Destro shënon sërisht duke vulosur takimin.

Roma është në kuotën e 54 pikëve dhe Sampi në kuotën e 28 të tillave. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2014, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori